google chromda uzantılar dediği yer neresi

google chromede uzantılar dediği yer neresi

kullanici645390 kullanici645390 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Üst sağ köşede chrome kapatma düğmesinin (x) hemen altında "Google Chrome'u özelleştirin ve kontrol edin" isimli üç yatay çizgi ikonlu bir menü açan düğme bulunur. Chrome'da eklenmiş uzantılara ulaşmak için bu menüden önce "Ayarlar" tıklanır ve sonra açılan bölümde sol üst köşedeki menüden "Uzantılar"a tıklanarak uzantıların bulunduğu bölüme ulaşılır.

    Eğer Chrome'a uzantı eklemek için nereden şeklinde soruyorsan bahsettiğim uzantılar bölümüne ulaştıktan sonra bölüm üst kısmında "Yeni Chrome Uygulamaları ve Uzantıları Geliştirici Aracı'nı deneyin." linkine tıklanarak ulaşılır ve o linkten ulaşılacak web sayfasından web browser'ın chrome'a yeni uzantılar ekleyebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)