Google Chrome 80 sürümü nasıl yüklenir? Chrome 80 sürümünde neler yeni?

Google Chrome 80 sürümü nasıl yüklenir? Google Chrome 80 sürümünde neler değişti?

hakan hakan (15409)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome 80 sürümü nasıl yüklenir?

    Bugün Google Chrome 80 sürümü yayınlandı. Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android ve iOS platformları için güncelleme yayınlandı.

    Google Chrome 80 sürümünü edinmek için Chrome tarayıcı içinde adres satırına şunu yapıştırın:

    chrome://settings/help

    Bu sizi Google Chrome Hakkında bölümüne götürecektir. Buraya girdiğinizde Chrome otomatik olarak güncelleme var mı kontrol edecek ve Chrome 80 sürümünü yüklemeye başlayacaktır.

    Google Chrome 80 sürümünde neler var?

    Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android ve iOS platformları için yayınlanan Chrome 80 sürümünde pek çok hata giderildi. 56 adet güvenlik açığı kapatıldı. Bugün yayınlanan Google Chrome 80 sürümünün tam versiyon numarası şekilde: 80.0.3987.87

    Google Chrome 80 versiyonu özellikle çerez güvenliği ile alakalı güncellemeler içeriyor. Yine  Web sitelerinde bulunan HTTPS içerisine gömülü HTTP bağlantı içeriği bulunan içerikleri otomatik olarak HTTPS üzerinden ileten bir teknoloji de barındırıyor. Yine Google Chrome 80 versiyonunda geliştiriciler için pek çok iyileştirme mevcut.

    hakan hakan (15409)