Google Chrome açar açmaz kapanıyor?

Başlıkta belirttiğim gibi Chrome'u açıyorum 1 saniye geçtikten sonra kapanıyor. Kaldırıp tekrar yükledim yine aynı.

treajen treajen (43)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chromeyi tamamen bilgisayardan kaldırdığına emin ol yani C: diskindeki klasörlerde de olmadığına emin olduktan sonra tekrardan yükle chrome'u ve kur. İobit Uninstaller programı ilede kaldırmayı deneyebilirsin Chromeyi.

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

    Eğer yukarıdaki adımı denedikten sonra sorunun devam ediyorsa bilgisayarını AdwCleaner ile tara ve çıkan virüsleri temizle.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • IOBit ile silince düzeldi çok teşekkürler. treajen 3 yıl önce