Google Chrome açılmıyor !!!!

google chrome açılmıyor ben su anda chrome canary kullanıyorum önceden pc me format atılmıstı sonra ben yanlılıkla deepfreeze kapalıykan yanlıslıkla virus bulastırdım oursurfing n olur yardım

burak12 burak12 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    öncelikle deep freze programları eski sürüm yeni sürümleri yok kesinlikle kullanma onların kendisi zaten birer casus yazılım siz bbence deep freze kaldırıp güzel bir virüs programı yükle avg norton olabilir. daha sonra chrome tekrar indir. ama bütün dosyalarını kaldır sil

    ressam875 ressam875 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Şey bi de searchProctecp midir nedir o var [Teşükkür Ederem] burak12 8 yıl önce