Google Chrome açılmıyor

Chrome tarayıcısı açılmıyor ve Opera'da da iki dakikada bir sayfa açılıyo. Bilinmeyen sitelere giriyor. Neden acaba yardimci olur musunuz?

arzu1233 arzu1233 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'un açılmaması ve durup dururken Opera'da sayfaların açılması hiç normal değil.

    Öncelikle sistemi KIS 2016 ve Malwarebytes ile taratın.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Daha sonra Google Chrome'u silip tekrar yükleyerek deneme yapabilirsiniz.

    Çözüm adımlarını uyguladıktan sonra tarayıcılar açılıyor ancak kendi kendine bilinmeyen sitelere giriyorsa Adwcleaner ile de bir tarama yapmanızı öneririm.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    brsozl brsozl (1961)