google chrome acılmıyor

bılgısayar kandi kendine yenıden yukleme yapıp chrome yi acmadı

741598230 741598230 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Denetim Masası aç programları kaldır yazısına tıkla açılan pencereden chrome varmı bak yoksa indirip kurmaya çalış

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

      • senin bu cevap formatı iyi olmuş :)) hakan 7 yıl önce
      • İlaç yahu! Her hastalığa iyi geliyor :) temmuz 7 yıl önce
      • Antibiyotikler gereksiz kullanımlarda sakıncalı ama bu öyle değil. Faydası olur, zararı asla.. Denesinler ve sonuçları kendileride görsün ama maalesef bunlara çok kimse kulak asmıyor (veya rağbet etmiyor). Tecrübesi az olanlar ilk önce problem'lerde bu metodu kullanmayı öğrenmeli ve hatta ilk denenmesi gereken çözüm yolu olarak benimsemeli. Öyle değilmi sencede? temmuz 7 yıl önce