Google chrome bu web sayfası kullanılamıyor (DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN)HATASI

Google Chrome bu web sayfası kullanılamıyor((DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN)HATASI bilgisayarı başlatırken (AĞ İLE GÜVENLİ MODDA) açtığım zaman chrome mozilla vb tarayıcılar internete giriyor sorun windowsu (NORMAL OLARAK) başlattığım zaman tarayıcılarla internete giremiyorum (DNS) ayarları(AĞ İLE GÜVENLİ MODDA) özellikler seçeneği aktif (NORMAL OLARAK)başladığı zaman özellikler seçeneği aktif olmuyor nasıl aktifleştirebilirim kesin olarak çözüm önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

olcyk olcyk (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce böyle bir soru sorulmuş ve çözüm paylaşılmış aşağıdaki bağlantıdan çözüme ulaşabilirsiniz.

    DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN Hatası nasıl çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)