Google Chrome çevrimdışı - offline yükleyiciyi nereden indirebilirim?

Bazen çeşitli sebeplerden  Google Chrome'u online yükleyemezsiniz. Çevrimiçi yüklemeye virüsler, antivirüs programları, firewall yani güvenlik duvarları engel olabilir.

Bu durumda Google Chrome'u çevrimdışı yükleyici üzerinden yükleyebilirsiniz.

Google Chrome çevrimdışı - offline yükleyiciyi nereden indirebilirim?

hakan hakan (15409)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome çevrimdışı - offline yükleyiciyi nereden indirebilirim?

    Çeşitli sebeplerden Google Chrome'u indirmekte sorun yaşıyorsanız yaklaşık 37 MB'lık Google Chrom çevrimdışı yükleyiciyi aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

    Çevrim dışı yükleyici ayrıca birden fazla bilgisayara Google Chrome yüklemek istediğinizde son derece faydalıdır.

    Her birine teker teker online yani çevirim için yüklemek yerine, Google Chrome'u USB bellek gibi bir diske kaydederek başka bilgisayarlarada kurulum dosyasını taşıyabilirsiniz. Offline yani çevrimdışı yükleme paketi aynızamanda standalone yükleyici olarak da adlandırılır.

    Chrome çevrimdışı paketi ile Google Chrome 'un kurulum için gerekli tüm dosyalarını tek bir dosya halinde indirebileceksiniz böylelikle kurulumu bu paket üzerinden yapabilirsiniz.

    Çevrimdışı yükleme ile Google Chrome'un yüklenmesi için bir ağ bağlantısı gerektirmez, yani internete bağlı olmanız gerekmez.   Yüklendikten sonra Chrome, tarayıcının yeni bir sürümünün kullanılabilir durumda olduğunu algıladığı anda otomatik olarak güncellemeyi dener.

    Chrome Offline - Çevrimdışı Yükleme Paketini buradan indirebilirsiniz.

    hakan hakan (15409)