Google Chrome'da bildirimler nasıl engellenir, bildirimlere nasıl izin verilir?

Google Chrome'da daha önceden engellenen bir bildirime (örneğin Facebook bildirimleri) nasıl izin verilir?

Google Chrome'da daha önce izin verilen bir bildirim sonradan nasıl engellenir?

hakan hakan (15424)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da daha önceden engellenen bir bildirime (örneğin Facebook bildirimleri) nasıl izin verilir?

    Google Chrome'da daha önce izin verilen bir bildirim sonradan nasıl engellenir?

    Google Chrome'da herhangi bir site için verilmiş bildirim izni veya engellemesini tekrardan ayarlamak için şu yolu izleyin:

    1. Google Chrome'u açın.
    2. Sağ üst köşede bulunan Google Chrome'u özelleştirin ve kontrol edin simgesine tıklayın (Alt alta üç çizgi)
    3. Ayarlar'a tıklayın.
    4. Ayarlar penceresinin en alt bölümüne inin ve buradaki Gelişmiş Ayarları Göster'i tıklayın.
    5. Gelişmiş ayarlarda Gizlilik başlığı altındaki İçerik Ayarları bölümünü tıklayın.
    6. İçerik ayarlarında orta bölümde bulunan Bildirim başlığı altındaki İstisnaları Yönet'i tıklayın.
    7. Bildirim istisnaları penceresi açılacaktır. Burada  engellemek veya izin vermek istediğiniz site karşısındaki Davranış altındaki seçeneklerden İzin Ver ya da Engelle'yi seçin.
      Örnegin:  Ana makina adı kalıbı: Facebook.com  / Davranış: İzin ver gibi.

    Yukarıdaki yolu izleyerek Google Chrome üzerinde bir siteye bildirimler için izin verebilir veya engelleyebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)