Google Chrome'da " bu siteye ulaşılamıyor " hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

Google Chrome'da " bu siteye ulaşılamıyor " hatası alıyorum, ne yapmam lazım? Her şey'i denedim olmadı.

mustafaersinkoyukan mustafaersinkoyukan (1)
3 yıl önce sordu

  • tüm sitelerde mi misty 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Hangi siteye giriyorsun?

Bunun pek cok sebebi olabilir

Çözümler:

1- Antivirüs Ve VPN

Antivirüslerini kapatıp girmeyi dene olabilir.

Eğer vpn varsa onuda kapat

2- DNS önbelleğini temizlemek

Öncelikle Kontrol Paneli menüsünü açın ve Ağ ve Paylaşım Merkezini bulup açın

Pencerenin sol kenarında Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin göreceksiniz tıklarsanız size bağlantı listenizi gösterir.

Kullandığınız bağlantıya sağ tık yapın ve özelliklere tıklayın

İnternet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) yazısını bulun ve seçin

Pencerenin alt kısmında iki adet boş yer göreceksiniz Buradan Bilgisayarınızın alternatif sunucu adreslerini değiştirebilirsiniz.

Adresler ise:

Google: 8.8.8.8 ve 8.8.4.4

OpenDNS: 208.67.222.220 ve 208.67.220.222

Alternatif adreslerinizi girdikten sonra tamama tıklatın.

3- Komut satırı ile kullanmak:

Öncelikle CMD'yi Yönetici olarak açın ve bunları girin

ipconfig/release
ipconfig/all
ipconfig/flushdns
ipconfig/renew
netsh int ip set dns
netsh winsock reset

Bunları Yazın ve enter tuşuna basın

Bu işlem Bilgisayarınız için yararlı olacaktır.

4- Chrome Flags

Chrome'de adres çubuğuna chrome://flags yazın ve entere basın

Sağ üst köşedeki Hepsini varsayılana sıfırlayın tuşuna tıklayın. Ve chromeyi yeniden başlatın.

5- Yasaklı Website

Eğer yasaklıysa Örneğin pastebin.com vpn kullanın yada bu websiteye hiç girmeyinki hiç sanmam

Yani sonradan tekrarda deniyebilirsiniz websiteyi açmayı bu kadar

mehmeeet mehmeeet (1)