Google Chrome'da form otomatik doldurma verileri nasıl silinir?

merhabalar Google Chrome'da form otomatik doldurma verilerini silemiyorum.

Google Chrome'da form otomatik doldurma verileri nasıl silinir?

burhan9 burhan9 (-1000)
9 yıl önce sordu

  • Soru başlıklarında, selam, yardım, merhaba gibi ifadeler lütfen kullanmayın. Sorunuzda daha fazla bilgi verin. Bu soru düzenlenmiştir. hakan 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

chrome sağ üst köşede üç çizgi  olan yere tıklat geçmişi sil tıklat tarama verilirini  temizle tıklat Form otomatik doldurma verileri tikini at  ve tarama verilirini  temizle tıklat temizlenmiştir

emir38 emir38 (-4995)
9 yıl önce cevaplandı

     Otomatik form doldurma verilerini temizlemek için

    Google Chrome'u açın.

    Google Chrome açıkken CTRL + SHIFT + DELETE tuşlarının üçüne birlikte basın.

    Tarama verilerini temizle ekranı açılacaktır.

    Aşağıdaki ögelerin tüm izlerini sil: En baştan şekinde ayarlayın.

    Buradan Form Otomatik Doldurma Verileri seçeneğini işaretleyin.

    Tarama verilerini temizle butonuna basın.

    Google Chrome  Form Otomatik Doldurma Verileri silinecektir.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      Peki tüm form verilerini değil de sadece bazılarını nasıl sileceğiz? Örneğin eskiden explorerde faceye giriş yapan atıyorum 4 kişiden birini silmek için üstüne gelip del tusuna basmak yeterliydi. Kısaca form verilerinde daha önce girişi yapılmış birden fazla veriden sadece bir kısmı nasıl silinir acaba?

      bitebessum bitebessum (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Selamun Aleyküm. Silmek istediğiniz ismin üstüne gelip shift+delete yapın. chimaera 3 yıl önce