Google Chrome'da Karanlık Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Bir çok uygulamaya karanlık mod özelliği geldi ve arkadaşımda da Google Chrome karanlık modda olduğunu görünce ben de karanlık mod u etkinleştirmek istedim fakat hiç bir çözümünü bulamadım. Google chrome'de karanlık mod var mı yoksa Beta modunda mı karanlık mod özelliği var

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir çok uygulama Karanlık mod özelliğini uygulamalarına götürmeye çalışıyor ve bir çok uygulama da bu özellik var.

    Google Chrome'da Karanlık Mod Özelliği var mı?

    Google Chrome'de Karanlık mod özelliği var fakat Chrome ye böyle bir özellik eklenmedi yanii ayarlara böyle bir özellik eklenmedi.

    Google Chrome'da Karanlık Modu Nasıl Etkinleştirilir?

    1. Karanlık tema uygulaması:

    İlk olarak Google chrome'nin Karanlık tema uygulaması var altdaki linkden indire bilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      Chrome karanlık tema nasıl yüklenir ?

      Öncelikle Chrome > Ayarlar kısmına gelmemiz gerekiyor.

      Temalar kısmına tıklıyoruz.

      Buradan istediğiniz temayı seçebilirsiniz ancak siz karanlık tema istediğiniz için Just Black tıklayacaksınız.

      Chrome'a ekle diyoruz ve otomatik olarak tema aktif edilmiş oluyor.

      Temadan sıkıldığınız zaman temayı silmek için Varsayılana sıfırla diyeceksiniz.

      hydra hydra (3800)