Google Chrome'da oturum açıkken basılan tuşları kaydediyor mu? Banka hesapla bilgilerini kaydediyor mu?

Benim telefonumun(android) klavyesinin kısaltmalarında annnemin babamın eposta adresleri yazıyor.Hiç telefonumdan onların hesaplarına girmedim.Acaba benim google hesabım falan bilgisayarda açıkken onların yazdığı şeyleri falan kaydediyor olabilir mi?  Bunu önceden sormuştum

**[Önemli]Peki Bu Googleın kaydetme özelliği BANKA Hesap Bilgilerinide kaydediyor mu?Kredi kart bilgilerini falan?

*Ayrıca Bilgiasayarın Tuşlarını Falanda kaydediyormu(googledayken)

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gmail.com oturumunuzu açmanızın ardından Google sizin hakkınızda pek çok bilgiyi toplar ve gmail.com hesabınıza senkronize eder.

    • Google oturum açmak için kullanıcı adı bilginizi, eğer oturum şifremi kaydet seçili ise şifre bilginizi kaydeder ve senkronize eder.
    • Google aramalarınızı
    • YouTube aramalarınızı
    • Giriş yaptığınız ip adres ve konumlarınızı
    • Kullandığınız cihazları

    gibi pek çok bilgiyi google toplar ve gmail.com adresinize senkronize eder.Eğer bilgisayarınızda Google Chrome kullanıyorsanız ve Google Chrome kişi listesine gmail.com hesabınıza ile giriş yaptıysanız, kullanıcı adı ve şifreleri bilgisi oturum açılmadığı zaman bile yedeklenebilir.

    Bu durumda Google.com, sizin hesap bilgileriniz ile tüm yukarıdaki madde halinde yazılı bilgileri biliyor.Ancak kredi kartı, banka gibi işlemlerinizi veya klavye hareketlerinizi takip etmez.Bu dediğiniz suç sayılır.Google sadece kendi hizmetlerini kaydedebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)