Google Chrome'da siteye girince reklam açıldı

Google da bir siteye girerken tıkladığım anda o siteden başka bir siteye yönlendirdi  Tebrikler hediye kazandınız gibi saçma şeyler çıktı sitede bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama benim bilgisayarımda da virüs yok siteye tekrar girince o reklam gelmedi başka siteye yönlendirmedi ilk girdiğimde neden böyle bir saçmalık oldu kapanmayan reklam gibi

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer yanlışlıkla bir reklam linkine tıklamadıysan Google Chrome tarayıcına zararlı bir eklenti yüklenmiş olabilir. Bu zararlı eklentiler çoğu zaman antivirüs programları tarafından tespit edilemezler. Sorun tekrar ederse bir ekran görüntüsü ile birlikte sorarsan çözümü bulabiliriz.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • nasıl bulunur tarayıcıya bulaşan virüsler çerez olarak mı kalır yoksa ayarları sıfırlanyınca gider mi ? mumim 5 yıl önce
    • Malwarebytes gibi bir programla öncelikle virüs taraması yapabilirsin. Sonra tarayıcıyı sıfırlayabilirsin. @mumim hakan 5 yıl önce