Google Chrome'da Super Newtab uzantısını nasıl silebilirim?

Google Chrome tarayıcısına Super Newtab adında bir uzantı eklendi. Bir türlü silemiyorum.

Super Newtab uzantısını nasıl silerim?

1992 1992 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Adw Cleaner İsimli Program Toolbarları vs. Malvareleri kaldırmanızı sağlıyacaktır,buyrun bu site:

    https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

    Bide uzantıları şu şekilde kontrol edebilirsiniz:

    1-)google chrome'nin sağ üst köşesinde X'in altında bulanan 3 yatay çizgiye tıklayın

    2-)ayarlar'a tıklayın

    3-)açılan kısımda sol tarafta uzantılar vardır oraya girin

    4-)istemediğiniz uzantıya tik'ini kaldırabilir yada çöp işaretinden silebilirsiniz

    NOT:ayarlarda ana sayfa arama motoru vs. seçeneklerden ayarlayabilirsiniz.

    Eğer bunlar işe yaramazsa google'ye sağ tıklayın

    1-)özellikler diyin

    2-)oradan hedef yere gelin

    3-)hedef yerin son kısmını www.google.com yapın

    4-)bilgisayarda toolbarın adını arayın

    5-)toolbarın klasörlerini vb. silin

    6-)başlat menüsünden regedit yazın ve açın

    7-)orada CTRL+F ile toolbar'ın adını arayın

    8-)çıkan kayıtları silin

    İnşallah işe yarar bildiklerim bunlar istersen hepsini bir yap öyle gir kesin çözüm olur :)

    ghostface ghostface (11)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Biliyorsanız şu sorunuma yardım edebilirmisiniz: http://uzmanim.net/soru/intel-widi-calismiyor-yardim-edermisiniz/4533 ghostface 9 yıl önce

    Super new tab Chrome uzantısı nasıl silinir? linkindan yararlanabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      lütfen yardime din Super Newtab kurtulamıyorum gromeyi ele geçirdi

      busem busem (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        ayn kardeşim yardım edin face link mesaj atın https://www.facebook.com/EnverEmin1149

        enveremin1149 enveremin1149 (1)