Google Chrome'dan Gmail hesabını kaldırma nasıl yapılır?

YouTube, Gmail gibi Google servislerinde oturum açınca Chrome'da da otomatik olarak Gmail hesabım açılıyor. Google Chrome'dan Gmail hesabımı kaldıramıyorum. Nasıl kaldırabilirim?

Google Chrome Gmail senkronizasyonu nasıl kapatılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da Gmail hesabı nasıl tamamen kaldırılır?

    Google Chrome tarayıcının 70. sürümüyle beraber artık Chrome - Gmail otomatik senkronizasyonu kapatılabiliyor. Böylece siz YouTube, Gmail, Drive gibi Google servislerinde oturum açtığınızda otomatik olarak Chrome tarayıcıda da oturum açılmayacak.

    Google Chrome - Gmail senkronizasyonu kapatma:

    1. Adım: Chrome tarayıcının adres satırına şunu yazın:

    chrome://settings/privacy

    2. Adım: Chrome gizlilik ayarları açılacak. Buradaki "Chrome'da oturum açmaya izin verin" seçeneğini kapatın.

    chromeda oturum açmaya izin verin

    3. Adım: Bunu kapattıktan sonra Chrome'dan Gmail hesabınızı kaldırabilirsiniz.

    chromedan gmail kaldırma

    Çıkış yaptıktan sonra artık Google servislerine giriş yaparken aynı zamanda Chrome'da da Gmail hesabınız senkronize olmayacaktır.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ne kadar basit bir cevap ama yinede teşekkürler. Gmail hesabını ortadan kaldırmak istemiyorum. Hesabı bulunduğum leptop ve cromedan ayırmak istiyorum. Onu nasıl yapabilirim? kullanici446798 1 yıl önce