Google Chrome Default Profile nedir?

Google Chrome kullanıyorum. Bugün tarayıcımı açtığımda sağ üst köşede (kapat işaretinin hemen solunda) Default Profile yazmaya başladı. Tıkladığımda kişi değiştir, Gizli moda geç yazıyor.

Ben bir şey yüklemedim Default Profile nereden gelmiş olabilir?

alivecan alivecan (337)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome kendini güncellemiştir. Şuan bende Google Chrome Sürüm 39.0.2171.95 m var ve bende de Default Profile butonu var.

    Default Profile butonu için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok Google Chrome'un yeni bie özelliği. Default Profile butonu ile farklı kimlikler arasında geçiş yapabilirsiniz veya gizli moda geç seçeneği ile gizliliği ön planda tutarak (girdiğinz sitelerin kayıl edilmemesi gibi) gezinebilirsiniz.

    Sonuç olarak Default Profile butonu Google Chrome'un kendine ait herhangi bir başka program ile birlikte gelmiyor. İçiniz rahat olsun.

    Çok rahatsız ettiyse, Chrome'dan Default profile butonunu kaldırabilirsiniz: Google Chrome Default Profile butonu nasıl kaldırılır?

    hakan hakan (15409)