Google Chrome değişmesi

Google Chromeda Videolar Görseller Haberler Ayarlar bulunduğu üst bölüm kendi kendine güncellenmiş gibi gözüküyordu ayarları sıfırladıktan sonra kendi haline geri döndü neden kendi kendine farklı bir sürüme geçmiş gibi gözüküyordu güncelleme gibi şeyler de yapmadım

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

  • Tam olarak nasıl bir değişim vardı anlayamadım, birz daha detay verebilir misin? omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bahsettiğin alan Google Uygulamaları alanı sanırım. Burası özelleştirilebilir bir alan. Farkında olmadan bir şeyler eklemiş veya çıkarmış olabilirsin.  Sürükle bırak ile uygulamaların yerini değiştirebilirsin ya da daha fazla Google uygulaması ekleyebilirsin.  Farkında değilsindir ama böyle bir işlem yapmışsındır.

Daha sonra sıfırladığında varsayılan ayarlar yüklenmiştir. Dediğim gibi Google Uygulamaları bölümü özelleştirilebilir, değiştirilebilir bir alan.

hakan hakan (15424)