Google Chrome "Desteklenmeyen bir komut satırı işareti kullanıyorsunuz" hatası

google chromeyi açtığımda "Desteklenmeyen bir komut satırı işareti kullanıyorsunuz: --extensions-on-chrome-urls. Sağlamlık ve güvenlik düzeyi düşecektir." hatası veriyor. çözümü nedir

askar askar (14)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki adımları uygulamayı deneyin;

    1. Chrome adres çubuğuna chrome://flags yazın ve enter e basın
    2. Açılan ekrandan sağ taraftaki tüm ayarları varsayılana döndür butonuna tıklayın.
    3. Chrome yi yeniden başlatın.

    Ayrıca tekrar chrome://flags yazarak ekrandaki Extensions on chrome:// URLs kısmının açık olup olmadığını kontrol edin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Adres çubuğuna chrome://flags yazıp enter'a basınca şu hatayı alıyorum: "Bu web sayfasını görüntülerken bir hata oluştu." askar 7 yıl önce
    • Google Chrme üzerinde zararlı bir eklenti olabilir.Bana kalırsa bu durumda bilgisayarınızı AdWcleaner, Malwarebytes ile temizlemeli ve ardından Google Chrome internet tarayıcısını sıfırlamalısınız.Bu şekilde hatadan kurtulursunuz. @askar ismailsarp 7 yıl önce
    • Adwcleaner bu hatayı veriyor :Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000022). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın. askar 7 yıl önce
    • Malwarebytes bu hatayı veriyor Setup was unable to create the directory "C:\Users\pc\AppData\Local\Temp\is-H2KM6.tmp". Error 5: Erişim engellendi. askar 7 yıl önce
    • Google Chrome internet tarayıcısını nasıl sıfırlayabilirim askar 7 yıl önce
    • Bilgisayarınızda birçok sorun var gibi duruyor.Şuana kadar çalışması gereken herşey çalışmadı sizde.Bu durumda sistem geri yükleme yapmayı deneyiniz. @askar ismailsarp 7 yıl önce
    • @askar senin bilgisayara temiz kurulum şart. Format at ve yeniden Windows yükle hakan 7 yıl önce
    • sistem geri yükleme bu hatayı veriyor Beklenmeyen bir hata oldu: Çok zararlı hata (0x8000FFFF) Sistem Geri Yükleme şimdi kapatılacak. askar 7 yıl önce
    • @askar bilgisayarınıza temiz bir format atın hakan hocamın dediği gibi sağlıklı çalışan bir uygulamanız kalmamış gibi ismailsarp 7 yıl önce