Google Chrome eklenti bozulma sorunu

Yaklaşık 2 aydır eklentilerim bozuluyor onarmama rağmen tekrar bozuluyorlar. bilgisayarıma virüs girdiğini düşünüyorum bu problemi nasıl çözebilirim ?

kullanici901656 kullanici901656 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Bilgisayara virüs girdiğini düşünüyorsan öncelikle virüs taraması yapmanda fayda var:

    Daha sonra sorun devam ederse tarayıcını sıfırlayabilirsin: Google Chrome nasıl sıfırlanır?

    Google Chrome kullandığını düşünerek bu linki veriyorum.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      dediklerini daha önceden yaptım fakat sorun hala devam ediyor

      kullanici901656 kullanici901656 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        İki ay öncesine (yani problemler öncesine) ait bir sistem geri yükleme noktası bulunuyorsa sistemini o tarihlere geri yükleyebilirsin:

        Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

        temmuz temmuz (12505)
        6 yıl önce cevaplandı

          @murat ın dediklerini yaptıysan virüs olma ihtimali düşüktür. Fakat Google Chrome ile entegre çalışan bir yazılım olabilir. Google Chrome'u kaldırmayı denedin mi? Kaldırdıktan sonra mutlaka şu klasörü sil ve Chrome'u yeniden yükle:

          Silinecek klasör: C:\Users\[KullaniciAdiniz]\AppData\Local\Google\Chrome

          Bu yol üzerindeki Chrome klasörünü yeni kurulumdan önce silmelisin.

          hakan hakan (15424)