Google Chrome Geçmiş silme

arkadaşlar google chrome geçmiş silmek istiyorum inci sözlüğe felan giriyorum inci sözlüğe felan girdiğimi birisinin görmesini istemiyorum nasıl geçmişi tamamen silerim?

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Daha önce yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez bu yol tarif edilmişti, herhalde dikkatinden kaçmış :-)

    Alttaki linkte bana ait mesajı oku. Orada var:

    Chrome sekmesi çok geç açılıyor. Tarayıcılar çok yavaş. (tıkla)

    Bir tane daha var. Sorulması üzerine murat göndermiş:

    internet geçmişini kalıcı olarak silme (tıkla)

    Not: Murat'ın tarifinde 2. madde olarak 'Araçlar' tıklanması belirtiliyor ama o eski versiyon Chrome'da o şekildeydi. Şimdiki versiyonlarda 'Araçlar' değil, 'Geçmiş' oluyor. Yani 2. madde, 'Geçmişi tıklayın'

    Diğerlerinde değişen birşey yok. Aynen devam edilir.

    Not: İnci Sözlüğe hiç girmesen daha iyi olmazmı?! :-)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Ctrl+H tuşlarına basarsanız geçmiş açılır, orada tarama verilerini temizle düşmesi ile temizleyebilirsiniz ya da ccleaner gibi temizlik programları ile uğraşmadan tek tuşla silebilirsiniz

      keloglu keloglu (16)
      9 yıl önce cevaplandı

        CTRL+H tuşuna basılı tuttuğunda geçmiş açılır orda ıstemedıgın seylerın yanındakı kutucuga tıklayıp ısaretle ve sonra yukarda bulunan secılı ogelerı kaldır tusunu tıkla bu kadar

        samet14 samet14 (1)
        9 yıl önce cevaplandı

          ctrl+h yap ve geçmişi temizle ye bas

          leonsop7 leonsop7 (1)