Google Chrome geçmişinde 1 saat öncesini göremiyorum

Sabahtan Beridir internetteyim.Ama google geçmişime bakıyorum sadece bir saat öncesinden şimdiye kadar ki olan geçmişi gösteriyor.Niye daha eskilerini göremiyorum.Yardımcı olur musunuz?

researcher researcher (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Merhaba

    Chorom'da gizli moda geçmiş olmuş olabilirsiniz. Gizli modda girilen siteler geçmişe aktarılmaz. Üst tarafta bir görsel var elinde mercek olan bir ajan eğer o görsel görülüyorsa  gizli moddasınız demektir

    Umarım faydalı olmuştur…

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      Yoo gizli seçmeden açmadım normal sayfayı açtım.Bi de çoktanlık bu boyle bir aydır da kullanıyorum sadece 2 3 saat öncesinin geçmişini görüyorum.(Hep o anki zamandan 2 3 saat öncesi geçmişi görünüyor onun dısında birşey görünmüyor)

      researcher researcher (17)
      7 yıl önce cevaplandı

      Edit:

      Sorular:

      1- Sistem saati (saat ve tarih) doğrumu?

      2- Yorumda verdiğin linkteki görüntü yenimi yoksa eski bir resimmi (29 Ağustos 2016 tarihlimi)?

      3- Chrome sürümü güncelmi, otomatik güncelleniyormu veya sen güncelledinmi son zamanlarda?

      4- Windows oturumu Yönetici (administrator) olarak açılmış değilmi?

      5- Google hesabın varmı ve Chorome'da Google hesabı açık haldemi?

      6- Neden Chrome'u sıfırlamayı veya kaldırarak yeniden yüklemeyi düşünmüyorsun? Eski bazı geçmişleri tamamen kaybetmemek içinmi?

      7- Sistem geri yüklemesi nedir ve nasıl yapılır biliyormusun?

      Denenmesi gereken en kolay ve pratik çözüm yolu:

      Üstteki sorularımın cevapları olumlu ise ve/veya eksikleri karşıladığın/düzelttiğin halde problem devam ediyorsa  ve de son günlerin geçmişinden vazgeçebileceksen PC'yi Sistem Geri Yükleme ile önceki bir tarihe geri alabilirsin (29 Ağustos 2016 öncesine veya problem öncesi bir zamana).

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Ayrıca virüs ve zararlılar için sistem taraması yaparsın:

      Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

      • http://i.hizliresim.com/2j3Vj0.png bende oyle bir seçenek görünmüyor researcher 7 yıl önce
      • Mesajımın altına yeniden bak temmuz 7 yıl önce
      • O zaman tarayıcıyı kaldırıp yeniden kuracağım researcher 7 yıl önce
      • Kaldırdıktan sonra C:\Users\kullanıcı ismi\AppData\Local içerisinde Google klasörü varsa onuda silersin ve iobituninstaller gibi bir program kullanarak tam kaldırma yaparsın. temmuz 7 yıl önce
      • Tarayıcıyı dediğiniz bir program ile kaldırdım.Verdiğiniz adresten de sildim bilgisayarı yenilen başlattıktan sonra yeniden kurdum şuan hala oyle 3 saat önceki geçmiş az once görünüyordu.tekrar bakınca kayboldu.Şimdi sadece 30dk öncesi geçmişi görünüyor researcher 7 yıl önce
      • Eski Chrome'u tam kaldıramamış olabilirsin. Tekrar dene ve bu defa -kaldırdıktan sonra C:\Users\kullanıcı ismi\AppData\Local içerisinde Google klasörü varsa onuda silersin, daha sonra yeni Chrome yüklersin. Birde böyle dene bakalım. temmuz 7 yıl önce
      • Eğer yine aynı sonuç olursa virüs ve/veya zararlılar marifeti ile bunların olduğu düşünülebilir. Ama önce az önce belirttiklerimide bir yap, sonucu görelim. temmuz 7 yıl önce
      • Bu arada yeni yüklemeden sonra eski geçmişinin yok olacağını herhalde anlarsın. Sen ondan sonrası için bakacaksın geçmişin kalıcı olup olmadığına ("Kalıcı" ifadeside zahiri elbette).. temmuz 7 yıl önce
      • Mesajıma yeni ekleme yaptım. Alt kısma yeniden bak. temmuz 7 yıl önce
      • 5- Google hesabın varmı ve Chorome'da Google hesabı açık haldemi? demişsin Google hesabım hep açık bununla ne alakası var? researcher 7 yıl önce
      • Sabahtan beridir internetteyim gene aynı sorun sadece 1 saat önceki geçmişi görebiliyorum(bu arada ben feyse twitter gibi sitelere girdiğimde şifremi tarayıcıya kaydediyorum.Şifre olarak her seferinde şifre istemiyorum feyse direk giriş yapıyorum.Herhalde şifre geçmişini silmiyor.sadece tarayıcı geçmişi siliniyor) researcher 7 yıl önce

      Büyük bir sorun değil ama eğer düzelmesini istiyorsan tarama verilerini temizleyip bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz

      systempack systempack (3)
      7 yıl önce cevaplandı

      • baya uğraştım.Durum değişmedi gene aynıydı bende kendi haline bıraktım. researcher 7 yıl önce
      • Tarama verileri zaten kendiliğinden siliniyor. researcher 7 yıl önce