Google Chrome Güvenli Arama kapanmıyor

Anlamadığım ve anlam veremediğim bir şekilde Google Chrome kendi kendine güvenli arama modunu aktifleştirmiş ve sanıyorum ki bu sebepten ötürü imgur, 4Chan vb. çeşitli sitelere giriş yapamıyorum. Her aktifleştirmeyi iptal ettiğim de sayfayı yenilediğim gibi kendi kendine yine güvenli moda alıyor, nasıl düzeltebilirim acaba?

Bu şekilde kaydediyorum fakat sayfayı yenilediğim de etkinleştiri kendisi işaratliyor Chrome.

ciddibiri ciddibiri (9)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güvenli arama kilitli kalmış olabilir.  İşin ilginç tarafı şuanda Güvenli aramayı kilitle bölümü çalışmıyor. Sayfa kodlarını kontrol ettiğimde javascript hatası veriyor. Farklı tarayıcılarda da aynı. Güvenli aramayı kilitle sayfası bozuk durumda. Google bir ara bunu düzeltir sanırım.

    Güvenli arama'ı etkinleştir seçeneğinin işaretini kaldırdıktan sonra sayfanın altına inip Kaydet butonuna basıyorsun değil mi?

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alattin evet belirttiğiniz gibi basıyorum fakat çalışmıyor. Bu sebeple bir çok siteye şuan erişimim bulunmuyor. ciddibiri 5 yıl önce
    • @ciddibiri başka bir gmail hesabı ile oturum açabilirsiniz. Ya da çıkış yapabilirsiniz. Bu durumda güvenli arama devreden çıkar. alattin 5 yıl önce
    • Çok teşekkürler, sorun düzeldi. ciddibiri 5 yıl önce

    İmgur.com ve 4Chan siteleri Türkiye'de yasaklı. Yani devlet imgur ve 4chan sitelerine engelleme koyuyor. Sitelere girememenin Google Güvenli Arama özelliğiyle ilgisi yok.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Engelli olduğunu biliyorum normalde DNS kullanıyorum fakat bu durum yüzünden yine de giriş yapamıyorum, DNS haricin de VPN uygulamaları da çalışmıyor. ciddibiri 5 yıl önce