Google Chrome,Internet Explorer, Mozilla Firefox tarayıcılarda Fanli90.cn virüsünden nasıl kurtulurum?

kullanici215466 kullanici215466 (-97)
7 yıl önce sordu

  • uzmanım net kuralarını bilmiyor olabilirsiniz bilginizi herhangi bir site linki paylaşarak kulanamassınız kurallara aykırı bilginizi uzmanım nete ayrıntılı biçinde düzgün türkçe ile paylaşabilirsiniz candan 7 yıl önce
  • uzmanim.net'te bu tür reklam yapmak yasaktır. soru düzenlenmiş kullanıcıya ceza uygulanmıştır. alattin 7 yıl önce
  • https://youtu.be/AFOyQTQk3rc Bu Siteden Öğrenebilirsiniz kullanici308048 7 yıl önce