google chrome kamera açarken kitleniyor.

merhaba arkadaşlar .

google chrome facebook v.b diğer sitelerde kamera uygulmasını açmak istiyorum kitleniyor yeniden başlat diyor .

hep aynı hatayı veriyor ne yapmalıyım.

yeniden kurdm ama aynı hata.

kullanici509855 kullanici509855 (28)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba öncelikle java player ın shockwave ve flash player in son sürümlerini indirip sendekileri silerek bu yeni indirdiklerinikurmanı tavsiye ederim ardından  google choremun geçmişini ve çerezlerini silmeni uzantılar kısmındaki uygulama var ise onları silmeni daha sonra sistemde çalıştıra tıklayıp "%temp%" yazmanı ve açılan pencerede ki herşeyi silmeni  ,silinmiyor diye uyarı verirse onları atlamanı normalde bir tanesi silinmez birden fazla silinmeyen olursa bilki o dosyanın programı açıktır . daha sonra sistemin tüm güncellemelerini kontrol edip yaptıktan sonra yeniden başlatırsın ve sorunun çözülmüş olur..

    laboustasarim laboustasarim (693)