Google Chrome karanlık mod özelliğini açma "Android"

Bir çok uygulamaya karanlık mod yani tema özelliği geldi fakat telefonum daki Chrome'de karanlık mod özelliği var mı varsa nasıl aktif ede bilirim. İnternet de baya araştırma yaptım ve bir tane uygulama indirin diyor ben de indirdim fakat Google Chrome hiç karanlık mod'a bürünmedi fakat İnstagram'ım karanlık mod da nasıl oluyor hiç anlamadım.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome’nin android versiyonun da ek bir program indirmeden karanlık mod özelliğini kullana bilirsin. Bu karanlık mod özelliğine birçok kişi gece modu diyor birçoğu da karanlık mod.

    Peki nasıl Gece modunu aktif ede bilirim?

    1. İlk olarak Android telefonundan Chrome yi aç.
    2. Chromeyi açtıktan sonda sağ üst tarafta bulunan üç nokta ya tıklayın ve Ayarlara girin.
    3. Ayarlardan da Temalara gir ve Koyu mod’u aktif edin ve artık Chrome nizde karanlık mod özelliği aktif olacaktır.

    darkcrak darkcrak (5168)