Google Chrome kayıtlı şifreleri görme

Bir web sitesine üyelik yapmıştım. Parolamı / şifremi unuttum fakat Google Chrome şifre saklayayımmı diye sorduğunda evet demiştim.  Google Chrome tarayıcısında kayıtlı şifreleri nasıl görebilirim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da saklı olan parolaları görmek mümkün.

    1. Google Chrome tarayıcısını açın.
    2. Adres satırına şunu yazın ve entet tuşuna basın:
      chrome://settings/passwords
      Bu karşınıza  Ayarlar - Şifreler bölümünü getirecektir.
    3. Kayıtlı şifreler bölümünde Web sitesi, Kullanıcı Adı ve Şifre başlıklarında yıldızlı şekilde veriler görünecektir.
    4. Sağ tarafdaki göz simgesi (Şifreyi göster) simgesine tıklarsanız kayıtlı şifre ekrana getirilecektir.
    5. Şifreyi göster tıklandığında Chrome bir parola ekranı getirir. Bu bilgisayar açılış parolasıdır. Bu parolayı girin.

    Bu şekilde Google Chrome tarayıcısında kayıtlı tüm şifreleri görebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)