Google Chrome klavye duraklaması yaşıyorum sorununu nasıl çözerim?

Merhabalar Google Chrome ye girdiğim zaman arada klavyem pasif duruma gelerek çalısmıyor fakalt alt tab yada kapa aç yöntemi ile tekrar çalışır duruma geliyor eklentileri geçmişi verileri temizledim fakat sonuc yine aynı yardımcı olabilir misiniz?

bozkurt0019 bozkurt0019 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yaşadığınız sorun sadece Chrome tarayıcısında oluşan bir sorun mu.Yoksa tüm bilgisayar işlemlerinde böyle bir sorun yaşıyor musunuz?

    Tüm işlemlerde bu sorunu yaşıyorsanız sorunun Chrome ile ilgisi yok demektir.Eğer Chrome ortamında bu sorun yaşanıyorsa, Chrome tarayıcısını sıfırlamak veya tamamen silip yeniden yüklemek çözüm olabilir.

    Çözüm 1: Goole Chrome Sıfırlamak, resetlemek

    Google Chrome nasıl sıfırlanır?, Google Chrome nasıl resetlenir?

    Çözüm 2: Google Chrome yi silip tekrar yüklemek

    Google Chromeyi bilgisayarınızdan tam olarak silmek için aşağıdaki adımları yapın ardından tekrar yükleyin.

    1. Denetim Masası/Program ekle veya kaldır menüsünü kullanarak Google Chrome yi kaldırın.
    2. C:\Users\[Kuallnıcı Adınız]\AppData\Local\ yolunu izleyerek Local klasörü altındaki Google klasörünü silin.Bu klaörü sildiğinizda geçmişiniz, eklentileriniz ve çerez bilgileri gibi bilgiler silinecektir.
    3. Ardından Google Chrome tarayıcısını internet üzerinden indirip tekrar yükleyebilirsiniz.
    ismailsarp ismailsarp (6010)