Google Chrome materyal tasarım nasıl etkinleştirilir?

Google Chrome materyal tasarıma nasıl geçebilirim? Chrome'da meterial design etkinleştirme imkanı var mı?

Google Chrome material design etkinleştirme nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome materyal tasarım (material design) son güncellemeyle artık kullanılabilir durumda. Fakat Chrome materyal tasarıma geçiş yapabilmek için ufak bir ayar yapmak gerekiyor. Aşağıda anlattığım yöntemi uygulayarak Google Chrome materyal tasarıma geçebilirsiniz.

    Google Chrome material design (materyal tasarım) geçiş yapma:

    1. Chrome tarayıcıyı açın.
    2. Adres çubuğuna şunu yazın: chrome://flags/#top-chrome-md
    3. Ardından gelen sayfadan UI Layout for the browser's top chrome ayarını bulun.
    4. Sonra hemen sağ tarafındaki Default seçeneğine tıklayın ve açılır menüden Refresh seçeneğini seçin.
    5. Son olarak materyal tasarımı etkinleştirmek için Chrome'u kapatıp tekrar açın.

    Google Chrome açıldığında otomatik olarak materyal tasarıma geçecektir. Artık Chrome'u materyal tasarımda kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)