google chrome '/ Mhrs' Uygulamasında Sunucu Hatası

merhaba ben sultanbeyli devlet hastanesi doktor çalışma cetveline girmeye çalıştığımda resimdeki hatayı alıyorum işletim sistemi Windows10 pro 64 bit tarayıcı ise google chrome nasıl çözebilirim

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hataya bakarak söyleyebilirim ki bu bir yazılım hatası. Hatta bu klasik bir asp.net hatasıdır. Sunucu taraflı bir hatadır. Yani web sitesinin kendisinde sorun var gibi görünüyor.

    Fakat bazen cookie yani çerez kaynaklı da bu hata alınabilir (yine yazılımdan kaynaklansa da) . Google Chrome'da CTRL + SHFT + N tuşlarına basarak yeni bir gizli sekme açarak, gizli sekme üzerinden ilgili sayfaya ulaşmayı deneyebilirsin veya başka bir tarayıcı üzerinden girmeyi deneyebilirsin.

    Yine hata alıyorsan senin yapabileceğin bir şey yok. Hastane web sitesi teknik sorunlar yaşıyor demektir.

    alattin alattin (16999)