Google Chrome profil resmi nasıl değiştirilir?

Google Chrome tarayıcısında ayarlar menüsünün yanında görünen profil resminde hamburge görünüyor.

Chrome profil resmini nasıl değiştiririm?

Chrome Avatar'ı nasıl değiştirilir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da profil resmi nasıl değiştirilir?

    Google Chrome profil resmini değiştirmek için şu adımları izleyin:

    1. Chrome ekranında sağ üst köşede alt alta bulunan üç nokta simgesini tıklayın.
    2. Ayarlara tıklayın.
    3. Ya da tarayıcı adres satırına chrome://settings/ yazın ve enter tuşuna basın.
    4. Ayarlar penceresinde Chrome adı ve resmi seçeneğine tıklayın.
    5. İstediğiniz profil resmini seçin.

    Bu şekilde Chrome avatarını değiştirebilirsiniz.  Buraya özel vatar eklemek isterseniz, avatar yolu şu şekilde:

    C:\Users\(kullanıcı adı)\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Avatars

    Buradaki avatarları düzenleyebilir ve özel avatar ekleyebilirsiniz.

    murat murat (12492)