Google Chrome Profiliniz Doğru Açılmıyor Hatası

Google Chrome Profiliniz Doğru Açılmıyor Hatası alıyorum. Google Chrome'da bu hatanın çözümü nedir?

"Profiliniz doğru açılamıyor. Bazı özellikler kullanılamayabilir. Lütfen profilin bulunduğundan ve içeriğini okuma ve yazma izniniz olduğundan emin olun."

serhad serhad (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Profiliniz doğru açılamıyor. Bazı özellikler kullanılamayabilir. Lütfen profilin bulunduğundan ve içeriğini okuma ve yazma izniniz olduğundan emin olun." hatasının çözümü:  profiliniz doğru açılamıyor google chrome linkinde tüm olası çözümler listeleniyor.

    murat murat (12492)