Google Chrome reklamlar nasıl kaldırılı

Google Chrome dan reklamlardan kurtulamıyorum. Bu nedenle bilgisayarım çok yavaşladı. Lütfen bana yardım edin. Windows 8.1 kullanıyorum. Lütfen yardım edin

assdf assdf (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu iş için en iyi çözüm AdwCleaner aracını kullanmak olacaktır.Aşağıdaki aracı kullandığınızda tarayıcınızın içindeki reklamların silindiğini göreceksiniz.

    AdwCleaner kullanarak istenmeyen reklam yazılımlarını silmek.

    1. AdwCleaner programını Su adresten indirin.AdwCleaner.exe dosyasına çift tıklayarak açın.

    2.J'accepte(Kabul ediyorum) butonunu tıklayın

    3. Scan(Tarama) butonuna tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin.

    4. Tarama işlemi bittiğinde Clean(Temizle) butonuna tıklayarak bulunan zararlıların silinmesini bekleyin.

    5. Bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir uyarı ekranı çıkarsa yeniden başlatın.

    6. Yeniden başlattıktan sonra karşınıza nelerin silindiğini ve ne yapıldığı hakkında bilgi içeren metin belgesi çıkacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Yaptım fakat yine çıkıyor.Google Chrome u silmeye çalışmıştım ama silememiştim.Google Chrome varken üzerine yüklemiştim. O yüzden olabilir mi ??? Lütfen yardım edin.

      assdf assdf (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • AdwCleaner uygulaması reklamları kaldırır fakat bazı anasayfa değişmeme problemlerini düzeltemeyebilir.Bu durumda AdwCleaner programı ile temizleme yaptıktan sonra tarayıcıyı tamamen silmeniz gerekir.Bunun için tarayıcıyı denetim masasından kaldırdıktan sonra; " C:\Users\[kullanıcıadınız]\AppData\Local\Google" yolu içindeki verileri de silerseniz tarayıcınız sıfırlanmış olur. ismailsarp 8 yıl önce

      Öncelikle bilgisayarında şu listelerdeki programlar varsa kaldır:

      Olası istenmeyen programlar - Temmuz 2015

      Olası istenmeyen programlar - Haziran 2015

      Daha sonra bilgisayarını şu iki program ile sırası ile tarat:

      Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

      Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

      En son olarak da tarayıcını sıfırla:

      Tarayıcı nasıl sıfırlanır?

      Tüm bunları yaptıktan sonra tarayıcında reklam çıkmaması gerekiyor.

      hakan hakan (15424)