Google Chrome, Sağ Tıklamada Çöküyor

Google Chrome sağ tıklayınca çöküyor bunun sebebi nedir?

darkcrak darkcrak (5158)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'un çökmesine neden olan nedir?

    • Avast: Avast (veya başka bir virüsten koruma uygulaması) bu çökmenin en yaygın nedenleridir. Avast'ın oyun modu, özellikle oyununuz arka planda en aza indirilirken sorun yaşıyorsanız, bu soruna neden olabilir.

    Oyun Modunu Kapat

    1. Avast kullanıcı panelini açın . Avast uygulamasını çift tıklatarak veya simge tepsinizden Avast simgesine çift tıklayarak açabilirsiniz.
    2. Performansı tıklayın
    3. Oyun Modunu Seç
    4. Oyun modunu kapat

    Antivirüs'ü Kaldır

    1. Denetim masasına girin.
    2. Denetim masasına girdikten sonra programların altında program kaldır var ona tıklayın
    3. Program listesinden Avast'ı bulun ve seçin
    4. Kaldır'ı tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyin.
    5. Antivirüs kaldırıldıktan sonra yeniden başlat

    darkcrak darkcrak (5158)