Google Chrome şifreleri nasıl içe alınır? Chrome Password import

Format öncesi yapılması gerekenler videosunuz izledim. Chrome parolarını dışa aktardım. Elimde csv uzantılı bir dosya var. Şimdi bu şifreleri tek tek chrome'a mı girmeliyim yoksa Chrome parolalarını içe altarmak için bir yöntem var mı?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da şifreleri içe almak için bir seçenek mevcut fakat bu seçenek gizli durumda, açmak gerekiyor:

    1. Chrome tarayıcıyı açın.
    2. Adres satırına şu ifadeyi yazın: chrome://flags ve enter tuşuna basın.
    3. Experiments bölümü açılacak. Search Flags bölümüne password yazın.
    4. Password import seçeneğini Enabled olara değiştirin.
    5. Daha sonra Relunch seçeneği le Chrome'u kapatın açın.
    6. Şifreleri dışa aktardığınız menüden (chrome://settings/passwords Şifreleri içe aktar seçeneği gelmiş olmalı.

    Bu şekilde csv olarak dışa aktarılan Chrome şifrelerini tekrar içe alabilirsiniz.

    alattin alattin (16999)