Google chrome sonucu açılmadı

selamun aleyküm hayırlı ramazanlar ilk öncelikle google chrome sıkıntısız  çalışıyor fakat mesela zula oyunu na giriyorum oyundan çıktıktan google chrome yi kullanamıyorum yan hata veriyor yada açılmıyor goole chrome şöyle hata veriyor ''hay aksi bu web sayfasını görürtenirken hata oluşuyor  hata kodu:status_acces_vıolatıon hatası

şöyle bir şey söyliyeyim   zula oyunundan hemen çıktıktan sonra direk zula nın sayfası açılıyor ama işte açılmıyor bu hata geliyor sonra kullanamıyorum chromeyi

muha189 muha189 (29)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sadecs zuladamı bu sorun var?

    Bilgisayarında virüs olabilir bana sorarsan bilgisayarını şu antivirüs programları ile tara.

    Mallwarebytes

    Emsisoft

    darkcrak darkcrak (5168)