Google Chrome tarayıcısında emojiler nasıl aktif edilir?

Google Chrome tarayıcısında emoji kullanmak istiyorum. Bu mümkün mü?

Chrome tarayısında emojiler nasıl çıkarılır?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Windows 10 kullanıyorsanız Google Chrome'un gizli bir özelliğini aktif ederek, sağ tuş menüsünden emoji ekleyebilirsiniz.

    Chrome emoji menüsü

    Google Chrome Emoji ekleme özelliği henüz deneme aşamasında olan bir özellik bu sebepten Chrome içinde varsayılan olarak açık gelmiyor. Bunu açmanız gerekiyor.

    Chrome emoji listesi

    Chrome'a emoji menüsü nasıl eklenir?

    Chrome'a emoji menüsü eklemek için aşağıdaki yolu izleyin.

    1. Chrome adres satırına chrome://flags yazın ve enter tuşuna basın.
    2. Daha sonra Search Flags bölümüne emoji yazın.
    3. Emoji Context Menu değerini enabled olarak değiştirin.
      Chrome Emoji Ayarı
    4. Chrome'u kapatın ve açın.
    5. Artık herhangi bir metin kutusunda sağ tuşla tıkladığınızda Emoji menüsünü en üste göreceksiniz

    Chrome emoji menüsü şuan için Windows 10 bilgisayarlarda çalışıyor. Ayrıca bu tür emojilerin her yerde görüntülenemeyceğini de unutmayın.

    murat murat (12492)