Google chrome tarayıcısında hangi sitelere kaç saat girdiğimi nasıl görebilirim?

Mesela "26.03.2022 tarihinde 11:45-12:00 arası 15dk twittera girmişsin, 15:00-15:15 arası da twittera girmişsin toplam 30dk" gibi bi istatistik lazım bana.

Ayarlar>Gizlilik ve Güvenlik>Site Ayarları>İzinleri ve sitelerde depolanan verileri göster yolunu izleyerek en çok hangi siteye girmişim görebiliyorum ama istediğim bu değil.

misty misty (556)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biraz araştırdım. Chrome Webtime Tracker eklentisi her bir sitede günlük kaç saat kaldığınızı ve eklentiyi kurduğunuzdan bu zamana kadar her bir sitede geçirdiğiniz zamanı gösteriyor. Chrome Visual History eklentisi her bir siteye günde kaç kez girdiğinizi gösteriyor ama eklenti sorunlu; haftalık, aylık ve tüm zamanlar grafikleri yüklenmiyor. Bana günlük istatistik lazım olduğu için sorun yok. Bir siteye günde hangi saatlerde girdiğimi öğrenmek için ise sanırım manuel olarak geçmişi taramam gerekiyor.

    misty misty (556)