Google Chrome telefon proxy bağlantı sorunu nasıl çözülür?

Internet bağlantısında problem yok ama hiç bir siteye ulaşamıyorum bu sorun nasıl çözülür? Telefondaki google chrome? Vpn bağlandığında sorun olmuyor.

tazegul tazegul (1)
7 yıl önce sordu

  • Telefonunuz Android mi IOS mu? Bir de bağlantınız wi-fi mi yoksa mobil ağ mı? hakan 7 yıl önce
  • Telefonum android. Mobil ağ kullanıyorum. tazegul 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Android cihazlarda monil ağ için proxy seçeneğini şu şekilde resetleyebilirsiniz:

  1. Ayarlar'a girin
  2. Mobil ağ ayarlarına dokunun.
  3. Erişim Noktası Adlarına dokunun.
  4. Seçili olan erişim noktasına dokunun (Avea, Turkcell, Vodafone gibi).
  5. Proxy bölümünde bir değer varsa silin. Yoksa yani ayarlanmadı yazıyorsa bir proxy değeri girilmemiş demektir.
  6. Yine aşağıda sunucu bölümünde tanımlanmadı yazıyorsa değer atamamış demektir.

VPN yazılmı bir şekilde bu ayarları değiştirmiş olabilir. VPN programı kaldırmayı ve tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Android Google Chrome içinde bir proxy ayarı yok, doğrudan android proxy ayarlarını kullanıyor.

hakan hakan (15424)