Google Chrome videolarda takılma sorunu

Merhaba arkadaşlar denemediğim şey kalmadı bu sorun beni deli edicek Firefox tan video izlerken görüntü gayet akıcı chromede takilmalar oluyo tahmin ettiğim kadarıyla Chrome flaş playeri bi sorun yaratıyor çözebilecek yardım ederse çok mutlu olurum teşekürler

burak10327 burak10327 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Chrome uygulamasını silip yüklemişinizdir veya varsayılan ayarlara sıfırlamıssınızdır onlar haricinde İnternette bir adet çözüm yöntemi var.

    1. chrome tarayıcına '' chrome://plugins/ '' tırnak içinde belirttiğim adresi yapıştır ve enterla. üstte "ayrıntılar" kısmını görüceksin ona tıkla , flash altındaki PepperFlash yazanı devre dışı bırak. Eğer sorun çözülmesse bunu eski haline getir.
    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bunu defalarca yaptım bende sadece tek flaş player var ve devre dışı bırakmak için bir buton yok burak10327 7 yıl önce
    • dediklerinizi yaptım flas playerı tekrar kurdu kendi ama sorun devam ediyor burak10327 7 yıl önce

     chromeyi yeniden kursanızda AppData\Local google ayarlarınız değişmez değiştirmek için chromeden  cıkın başlat / çalıştırı tıklatın ve bu dosya yolunu yapıştırın %userprofile%\AppData\Local  ve tamam tıklatın açılan sayfaya Google klasörünü silin chromeyi yeniden tıklatın (bu arada kayıtı  kısa yollar  herşey sıfırlanır)

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bunu yaptıktan sonra düzelir mı kesin burak10327 7 yıl önce

    Chrome'da videolar takılıyorsa

    1. Adres satırına chrome://settings/ yaz enter tuşuna bas.
    2. Açılan sayfanın altında Gelişmiş ayarları göster… seçeneğini tıkla.
    3. Sistem bölümünü bul.
    4. Sistem altındaki Kullanılabilir olduğunda donanım ivmesini kullan seçeneğinin seçili olduğundan emin ol.

    Chrome üzerinde yüklü eklenti varsa bunları kaldır ve öyle dene.

    Sorun devam ederse Chrome Canary sürümünü deneyebilirsin: Chrome Canary nedir? Google Chrome'dan ne farkı var?

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • ivme seçili kontrol ettim bide söyle birsey var nadirde olsa akıcı olabiliyor sistemdemi bir sorun var acaba nasıl bir sorun olabilirki burak10327 7 yıl önce
    • @burak10327 aktif olarak çalışan bir uygulama (antivirüs vs gibi) sorun yaratıyor olabilir. Tüm çalışan uygulamaları kapatıp öyle denemende fayda var. Yine ekran kartı sürücüsü gibi tüm sürücülerin güncel olmduğundan emin ol. hakan 7 yıl önce
    • hepsi kontrol edildi sorun yok firefoxtan açıyorum mesela dıgıturk palayda canlı yayın yağ gibi akıcı ama chromede gel gelelim hep sorun herseyi denemedim yaptım düzelmiyor burak10327 7 yıl önce

    Bilgisayarı ilk açtığımda herhangi bir canlı TV kanalını açıyorum sorun olmuyor sonra o siteyi kapatıp yeniden açınca takilmalar oluyor

    burak10327 burak10327 (1)