GOOGLE CHROME VİRÜS

Öncelikle Selamün aleyküm ben bilgisayarı her açtımda bir site geliyor kendisi sonra google chrome yi açıyorum ordada o site oluyor nasl sileriz bunları acaba

berkaneren berkaneren (1)
8 yıl önce sordu

  • Açılan site nedir? brsozl 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

  1. Adwcleaner nedir? Nasıl Kullanılır? linkini tıklayarak Adwcleaner yazılımını indirin. Linkte anlatıldığı gibi çalıştırın.
  2. Adwcleaner ile tarama bittikten sonra bilgisayarınızı Malwarebytes programı ile bilgisayarınızı, Windows'u, derin bir taramadan geçirin. MalwareBytes nasıl kullanılır?
  3. Google Chrome'u son olarak sıfırlayın.

Google Chrome'u sıfırlamak:

  1. Bütün Chrome pencerelerini kapatın.
  2. Bilgisayarım > (C:) sürücü yolunu izleyin.

    Windows XP için şu yolu izleyin:
     C:\Documents and Settings\[Kullanıcı Adınız]\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\

    Windows Vista, Windows 7Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 için şu yolu izleyin.
    C:\Kullanicilar\KullanıcıAdı\AppData\Local\Google\Chrome\Application\User Data
    veya ingilizce ise
    C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Local\Google\Chrome\Application\User Data
  3. Yolunu bulun. Burada bulunan Default klasörünü silin.
  4. Chrome'u yeniden açın chrome ilk kurulduğu hale dönmüş olmalı.

Tüm adımları uyguladıktan sonra Google Chrome Virüs sorununuz çözülecektir.

brsozl brsozl (1961)