Google Chrome virüs

merhaba ben bi kaç gün önce yapmamam gerekn bi hatayı yaptım bilgisayara crack oyun yükledim ve virus bulaştı

kenarlardan reklam çıkıyor ve siteye tıkladıgımda başka sitelerden reklam sekmeleri hepsibahis101.com falan geliyor google choremedan arama yaptıgımda ise başka kaynaklardan alakasız şeyler çıkıyor

sionta sionta (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Chrome reklam virüsü temizlemek izlenecek yol şu linkte anlatılıyor: Reklam virüsü temizleme

    Kısaca, Adwcleaner ile tarayın. Daha sonra malwarebytes antimalware ile taratın. Sorun devam ediyorsa tarayıcıyı sıfırlayın. Bu ve daha fazlası yukarıda paylaştığım linkte anlatılıyor.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      çok sağolun tamamen mahvetmişti taramayı

      sionta sionta (1)