Google Chrome Virüsten Nasıl Kurtulabilirim?

http://i.hizliresim.com/jnv1Zr.png

Google Chrome deyken sürekli birden ekrana geliyor sanırım bi tür uzantı virüsü ama uzantılarıda temizledim ve malwarebytes ile de temizledim yaklaşık 1400 lerde virüs buldum temizledim ama bu virüs hala gitmedi.

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    ADWCleaner deneyebilirsin. KasperSky Removal Tool yükle. SuperAntiSypware yükle.

    akif52 akif52 (34)
    7 yıl önce cevaplandı

      Genel olarak reklam virüsleri ile ilgili yapılması gereken her şey bu linkte var: chrome reklam virüsü

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

        adw cleaner yükle onlar olmassa chrome sil gene yükle çünkü virüs sadece chrome bulaşmış

        edizgokaslan edizgokaslan (28)
        7 yıl önce cevaplandı

          Kesinlikle ComboFix kullanmanı öneririm virüs ve chrome virüslerini sadece 20dk içinde toz duman ediyor.

          hekidbyomer hekidbyomer (1)