Google Chrome virüsü kaldırma

Merhaba bugün internette geziniyordum.Birşey indirecektim ancak indir butonuna bastığımda sayfalar açılmaya başladı.Hemen sayfaları kapattım.Ancak google chrome birkez daha açtığımda 5 dakika sonra yeniden kendi kendine sayfalar açılmaya başladı ve bu bilgisayarımında yavaşlamasına sebep oldu.Bu virüslerden nasıl kurtulurum lütfen cevabınızı bana iletin.

mehmetkaan mehmetkaan (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      bilgisayarınızı tarama yaptırın yine reklam çıkıyorsa elle bulup kaldırmak gerekebilir

      Malwarebytes istenmeyen malware ve virüsler için burdan ndirin
      Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

      kendiliğinden açılan programları sonlandırın Revo UninstallerPro burdan indirin

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Çok teşekkür ederim.Tavsiyeleriniz işe yaradı:)

        mehmetkaan mehmetkaan (11)
        7 yıl önce cevaplandı

        • geçmiş olsun candan 7 yıl önce