Google Chrome Windows 7 desteği ne zaman bitecek?

Microsoft Windows 7 desteğini bitirdi. Peki merak ediyorum Google Chrome ne zaman Windows 7 desteğinini kesecek, böyle bir şey olacak mı?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome Windows 7 desteğini 15 Temmuz 2021 tarihine kadar devam ettirecek. 15 Temmuz 2021 tarihine kadar Windows 7 kullanıcıları Google Chrome güncellemeleri alabilecekler. Fakat 15 Temmuz 2021 tarihine kadar Windows 7 kullananlarda çok fazla bir azalma olmazsa Chrome Windows 7'yi desteklemeye devam edecek.

    Google Chrome çalışanı Max Christoff bu şekilde durumu açıklıyor. Google 15 Temmuz 2021 tarihinde Windows 7 kullananları analiz edecek. Kullanım oranı belirgin oradan düştüyse Chrome artık Windows 7 de çalışmayacak.

    hakan hakan (15394)