Google Chrome Yanıt Vermeyi Durdurdu

Bilgisayardan Herhangi birşey İndirirken İndirme Tam Bitecekken Google Chrome Yanıt Vermeyi Durdurdu Diyor.

kerembey kerembey (4)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sorun tüm tarayıcalım'da var ve antivirüs programı'mı devre dışı bıraktığında rahatlıkla uygulamaları indire biliyorum.

    Çözüm:

    Antivirüs programı kullanıyorsan devre dışı bırak ve yükleme bitinceye kadar aktif etme sorun düzelecektir yükleme bitince aktif ede bilirsin antivirüs programını

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    -1

    İçerik başka siteden copy-paste olduğu için kaldırılmıştır.

    veysi2023 veysi2023 (149)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Veysi başka bir kaynaktan olduğu gibi kopyala yapıştır yapmışsın gibi görünüyor. Google aramalarında bu bize zarar haberin olsun omercik 5 yıl önce
    • içerik kaldırıldı. @farurhenho teşekkürler. @veysi2023 başka siteden kopyala - yapıştır yapmak yasak. hakan 5 yıl önce
    • Başka sitelerden bilgi alalım elbette ama direkt kopyala - yapıştır yapmayalım. Oradaki bilgileri okuyup kendi yorumumuzla buraya yazmak daha doğru olur. omercik 5 yıl önce
    • tamamdır, bilgilendirmeniz iyi oldu veysi2023 5 yıl önce