Google Chrome Yer imi Simgesi

Google Chrome da Yer İmi Simgesi (Yani Şu Köşedeki Yıldız) Bende Görünmüyor Ne Yaparsam Gelir? Chrome u Yeni Yükledim Ve Güncel...

frankenstein frankenstein (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ekleme

    Arama çubuğuna chrome://flags/ yazın Gelişmiş Yer İşaretlerini Etkinleştir seçeneğini Devre dışı olarak işaretleyin. Chromu kapatın ya da yeniden başlatın. Yer işareleri yıldızı geri gelecektir.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    8 yıl önce cevaplandı

    Google Chrome'da "Bu sayfaya yıldız ekle" görünmüyorsa

    1. Google Chrome'u kapatın. (Bu yazıyı not defterine kopyalayabilirsiniz)
    2. Windows ve R tuşlarına basın. Çalıştır açılacaktır.
    3. Çalıştıra aşağıdaki satırı, işletim sisteminize uygun olanı, kopyalayın ve yapıştırın:
      Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\
      Windows Vista / Windows 7 / Windows 8: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\
    4. Açılan klasörde Default klasörünü bulun.
    5. Default klasörünü sağ tuşla tıklayın "Yeniden adlandır" seçin ve "DefaultEski" yapın.
    6. Google Chrome'u açın.

    Google Chrome kaybolan yer imi simgesi tekrardan geri gelecektir.

    hakan hakan (15394)
    8 yıl önce cevaplandı

      Saolun Hocam Büyük Bir Dertten Kurtardınız İkinizin Çözümünüde Kopyaladım Birara Yine Olursa Diye Teşekkürler :)

      frankenstein frankenstein (3)