Google Chrome yer işaretleri gelmiyor sorununun çözümü nedir?

Bilgisayara format attım. Daha sonra Google Chrome kurdum. Goog Chrome ile Gmail oturumu açtığmda halde yer işaretleri gelmiyor.

Google Chrome yer işaretleri gelmiyor sorununun çözümü nedir?

hakan hakan (15409)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome yer işaretleri gelmiyor sorununun çözümü nedir?

    Format sonrası Google Chrome da oturum açtığınız halde yer işaretleri gelmiyorsa gerçekten Google Chrome'da oturum açıldımı bunu kontrol etmelisiniz.

    Normalde Google.com'a girdiğinizde sizden gmail hesabınız ile oturum açmanız istenir. Bunu yapmış olsanızda Google Chrome'da oturum açmış olmayabilirsiniz.

    1. Google Chrome'u özelleştirin butonuna tıklayın( sağ üst köşedeki alt alta üç nokta simgesi).
    2.  Ayarlar bölümünne gidin.
    3. Ayarlar bölümünde en üste Kişi seçeneğinde ne yazıyor? Eğer user1 gibi bir seçenek varsa çıkış yapın ve Gmail hesabınız ile giriş yapın.

    Bu işlemden sonra google chrome yer işaretleri otomatik olarak tarayıcınıza yüklenecektir.

    hakan hakan (15409)