Google Chromecast 3 kullanabilmek için telefon ya da tablet gerekli mi?

Chromecast 3 i televizyona takınca sadece telefon ya da tabletten görüntü mü aktarıyoruz yoksa sadece görüntü aktarmaya gerek kalmadan içinde YouTube uygulaması falan var mı ?

Chromecast a uygulama yüklenir mı ve diğer android box lardan farkı nedir ?

Kısacası chromecast nasıl kullanılır ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chromecast 3 HDMI streaming kablosuz görüntü aktarıcı. Sadece görüntü aktarırsın. Uygulama yükleme vs yok bunda.

    Yani Tablet ya da Telefon üzerindeki görüntüyü televizyona aktarıyor. Telefonda Netflix varsa bunu açıyorsun ve Google Chromecast 3'e kablosuz bağlanıp görüntüyü televizyona aktarıyorsun.

    Google Chromecast 3 Televizyonu bir nevi smart tv / akıllı tv ye çeviriyor ama telefon veya tablet şart.

    Google Chromecast 3 kendi başına uygulama barındırmıyor ya da Wifi'ye bağlanamıyor.

    Google Chromecast 3 içinde Youtube gibi uygulamalar yok.

    hakan hakan (15424)