google cloud hesaptaki kredi kartını nasıl silebilirim?

ücretsiz denemeyi kullanıcaktım fakat hesabım askıya alındı bende para felan gider korkusuyla kredi kartını hesaptan silmeye çalışıyorum ama silemiyorum, bir şey olur mu yani para gider mi yoksa böyle dursun mu ne yapaim

edit: hesabın askıya alınmasının sebebi kredi kartının google tarafından onaylanmış olmaması.

gta5 gta5 (19)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Askıya alındı demelerinin sebebi sanırsam hesabın incelemeye alındı yani prosedürlere uygun mu değil mi

    Kormana gerek yok paranı çekmezler durduk yere çekerseler de destek hattı ile canlı sohbet yaparak görüşe bilirsin.

    Destek E-mail

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • hocam dm bakın gta5 4 yıl önce